ANA SAYFA     KURUMSAL     SERVİS     YEDEK PARÇA    GALERİ     İKİNCİ EL     İK     İLETİŞİM  
 

 
 
     
  Çukurova, yeni TEREX Beko Loder`i Adana`da tanıttı  
     
 
Çukurova, yeni TEREX Beko Loder`i Adana`da tanıttı

ÇUKUROVA İthalat ve İhracat Türk A.Ş. dünya sıralamasında en büyük 3 iş makinesi üreticisinden biri olan ABD menşeli TEREX Grup bünyesinde yer alan 820, z860 ve 970 serisi Beko Loder`leri müşterilerine verdiği kokteyl ve yemek ile tanıttı.


Çukurova İthalat ve İhracat Türk A.Ş Adana Bölge Müdürlüğü Bahçesi`nde verilen tanıtım toplantısına Adana Emniyet Müdürü Mehmet Cebe, Yüreğir Kaymakamı Sadettin Genç, Çukur- ova İthalat ve İhracat Türk A.Ş Genel Müdürü Tuğrul Tokgöz, Genel Müdür Yardımcısı Okan Kayrak, Satış Müdürü Serkan Karataş ile çok sayıda davetli katıldı.

Açış konuşmasını yapan Çukurova İthalat ve İhracat Türk A.Ş Adana Böge Müdürü Ali Berktaş, 63 yıldır iş makineleri sektöründe Türk işadamları ve müteahhitlerinin güçlerine güç katarak liderliği perçinlediğini belirterek, şunları söyledi:

`İş ve endüstriyel makinelerde mükemmel hizmet kavramını uluslararası firmalar ile güçbirliği yaparak pekiştiren Çukurova, Liebherr, Terex, Montabert, Ingersoll-Rand, Watts, Alliance, Mobil, Donaldson gibi pek çok markanın temsilciliğini de yapmaktadır.`

Basri BAŞ/ ADANA


Etiket : Çukurova, Terex beko loder
 
 

Copyright © 2006 - 2013 Kartal İş Makinaları | Tüm hakları saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.